TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

Reklamowe torby papierowe z dowolnym nadrukiem indywidualnym.

 

Wysokiej jakości torby papierowe dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb Klientów.

torby papierowe z nadrukiem, torby papierowe z nadrukiem reklamowym, torby papierowe firmowe, torby papierowe z nadrukiem laminowane, druk toreb papierowych, druk toreb papierowych warszawa

 

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM - CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 

KOLORYSTYKA NADRUKU - pełnokolorowy lub dowolny wybrany kolor.

PAPIER - kredowy lub offsetowy (duża grubość zapewniająca trwałość torby, kolor biały umożliwiający zadruk dowolną barwą).

USZLACHETNIENIE - lakier lub folia matowa lub błyszcząca – dodadzą torbom elegancji i ochronią przed zabrudzeniem.

WZMOCNIENIA - dna i miejsca umocowania uchwytów sznurkowych – dodatkowy kartonik zwiększy wytrzymałość torby.

UCHWYTY - sznurek bawełniany w różnych kolorach – kolor sznurka dobieramy do projektu torby.

NAKŁADY - wykonujemy torby w małych i dużych ilościach.

 

PRZYKŁADOWE WYMIARY TOREB

KOLORYSTYKA SZNURKÓW NA UCHWYTY

 


Serdecznie zapraszamy do składania

zapytań na inne wielkości i nakłady toreb


W zapytaniach bardzo prosimy przesyłać następujące informacje, konieczne w przygotowaniu oferty:

- wymiary toreb (szerokość i wysokość torby oraz szerokość dna)

- ilość kolorów nadruku

- ilość toreb

- rodzaj papieru (offsetowy lub kredowy)

- opcje dodatkowe (np. lakierowanie, foliowanie)

- ewentualny projekt, który chcieliby Państwo wydrukować

- imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego

 

Zapytania prosimy przesyłać na adres poczta@promo24.com.pl

 


 

Prowadzą Państwo biznes w którym wykorzystujecie torby papierowe z nadrukiem indywidualnym? A może Państwa firma przygotowuje się do targów branżowych i poszukuje estetycznych opakowań do przygotowania zestawów materiałów promocyjnych?
Wykonamy specjalnie dla Państwa torby papierowe firmowe z indywidualnym nadrukiem.
Nasza oferta to wysokiej jakości torby papierowe (także torby laminowane) z nadrukiem, które przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Kolorystyka oraz wymiar dobierany jest zgodnie z Państwa preferencjami i potrzebami.

 

Wysoka jakość i profesjonalne wykonanie - niezawodne torby papierowe

Nasze torby papierowe firmowe wykonujemy z papieru o grubości zapewniającej trwałość nawet przy sporym obciążeniu. Stosujemy wzmocnienia dna, które dzięki temu staje się wytrzymałe. Podobnie i w miejscu mocowania uchwytów stosujemy dodatkowy kartonik wzmacniający. To wszystko sprawia, że nasze torby laminowane z nadrukiem są zamawiane nawet przez wymagających klientów. Możesz je wykorzystać jako torby zakupowe w sprzedaży detalicznej, jak również jako eleganckie opakowania zestawów promocyjnych.

 

Torby papierowe z nadrukiem - rozmaitość wzorów i nadruków

Wybierając nasze torby papierowe firmowe, otrzymują Państwo nie tylko wygodne i estetyczne opakowanie. Torby takie stanowią również wizytówkę Państwa firmy, co pozytywnie wpływa na odbiór zapakowanych w nie produktów. Torby można dostosować do własnych potrzeb. Przy produkcji toreb z nadrukiem na zamówienie wykorzystujemy różne technologie druku i uszlachetniania druku, co pozwala nam na prawidłową realizację nawet najbardziej wymagających i niestandardowych projektów.

 

Gwarantujemy Państwu:

- możliwość wyboru dowolnej kolorystyki nadruku,

torby z papieru kredowego lub offsetowego o optymalnej grubości,

torby papierowe laminowane, z dowolnym uszlachetnianiem,

różne kolory sznurka na uchwyty,

kilkanaście formatów standardowych do wyboru, jak i wielkości dobrane pod dowolny wskazany wymiar.

możliwość wyboru wymiaru toreb papierowych spośród wielu sprawdzonych, praktycznych i najczęściej zamawianych wzorów standardowych,

dowolne wymiary toreb, dostosowane do potrzeb Klienta.

  •  

To wszystko sprawia, że nasze torby papierowe z nadrukiem (torby laminowane z nadrukiem) doskonale wpisują się w zróżnicowane potrzeby biznesów reprezentujących różne branże – odzieżową, farmaceutyczną, kosmetyczną, szkoleniową, konferencyjną, targową, eventową, IT, zabawkarską i wiele innych. Torby laminowane możemy wykonać w kolorystyce odpowiadającej systemowi identyfikacji wizualnej firmy, dzięki czemu będą one stanowiły dodatkową reklamę marki i przyczynią się do budowania rozpoznawalnego wizerunku firmy.

 

Torby papierowe i laminowane z nadrukiem - wykonamy każdą ilość w konkurencyjnej cenie

Wykonamy dla Państwa torby papierowe laminowane z indywidualnym nadrukiem. Nowoczesne zaplecze poligraficzne pozwala nam na realizację zamówień nisko i wysokonakładowych przy zachowaniu optymalnych kosztów produkcji. Dzięki temu nasze torby papierowe są opłacalne nawet w przypadku mniejszych zamówień jednostkowych.

 

Zapraszamy do składania zapytań i zamówień oraz do zapoznania się z ofertą kalendarzy trójdzielnych oraz opakowań kartonowych z nadrukiem. Torby z nadrukiem oferujemy na terenie miasta Warszawa oraz dostarczamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy zarówno agencje reklamowe jak i finalnych odbiorców. Zamówienia zdalne realizujemy z dostawą do Klienta pod wskazany adres. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami transportowymi, co przekłada się na terminową i bezproblemową dostawę zamówionych toreb.