SEGREGATORY FIRMOWE

Skoroszyty biurowe są jednym z najpopularniejszych form przechowywania dokumentów firmowych i szkoleniowych. Dzięki ich budowie umożliwiają łatwe gromadzenie materiałów jak
i utrzymanie ich w określonym porządku oraz przyjazne i szybkie wyszukiwanie potrzebnych treści. Standardowo segregatory występują w wersjach kartonowych i z tworzyw sztucznych. Dzięki temu, że posiadają klipsy i relingi umożliwiają wpinanie np. foliowych koszulek. Ułatwia to staranne przechowywanie dokumentów bez konieczności ich dziurkowania. Stosowane są zarówno
w warunkach domowych jak i biurowych. Największą popularnością cieszą się skoroszyty na dokumenty formatu A4. 

 

Wykonujemy segregatory na indywidualne zamówienie w różnych wymiarach i o różnej szerokości grzbietu. Proponujemy skoroszyty kartonowe z wysoko gatunkowych materiałów. Poza możliwością nadruku dowolnej grafiki istnieje możliwość wykonania uszlachetnienia polegającego na nałożeniu folii zabezpieczającej matowej lub błyszczącej, jak również pokrycia wybrabych elementów grafiki lakierem UV.

 

Jak zamówić skoroszyty?

Ze względu na specyfikę pracy każdorazowo przygotowujemy wycenę indywidualną. Aby otrzymać informację cenową należy przesłać na adrespoczta@promo24.com.pl specyfikację zawierającą: 

  • - Format (najczęściej dla dokumentów formatu A4)
  • - Szerokość grzbietu
  • - Nakład
  • - Forma uszlachetnienia nadruku (np. lakier UV, folia błysk lub mat)

 

Prosimy również o przesłanie danych kontaktowych. Niekiedy, a w celu uściślenia i sprecyzowania potrzeb Klienta jest konieczny kontakt z naszej strony, a forma telefoniczna bywa najszybsza.

Wraz ze specyfikacją można też przesłać projekt segregatora w formacie pdftiff lub jpg. Dzięki temu możemy przy okazji sprawdzić, czy projekt pod kątem podstawowych parametrów technicznych i elektronicznych spełnia wymogi poligraficzne.