OPAKOWANIA Z NADRUKIEM
NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 

opakowania kartonowe z nadrukiem

 

   Opakowania kartonowe z nadrukiem

 

Są Państwo właścicielami firmy produkcyjnej? Zajmujecie się Państwo importem towarów w ilościach hurtowych, które przed dystrybucją wymagają wyposażenia w odpowiednie opakowania na zamówienie? Nasza firma wykonuje estetyczne i funkcjonalne opakowania kartonowe z nadrukiem, które dopasujemy do potrzeb Państwa produktu. Na zamówienie wykonujemy opakowania w różnych kształtach i rozmiarach. Przed wykonaniem zlecenia wykonujemy techniczny model zamówionego pudełka. Dzięki temu Klient może sprawdzić, czy wymiary dokładnie spełniają oczekiwania jak i przetestować, czy produkt będzie w nim prawidłowo zabezpieczony.

 

Solidność, estetyka i funkcjonalność pudełka z nadrukiem

 

W dziedzinie produkcji opakowań kartonowych jesteśmy profesjonalistami, dlatego zamawiając u nas pudełka z nadrukiem, otrzymują Państwo gwarancję ich starannego wykonania, trwałości materiałów i nadruku, a także funkcjonalność, dzięki której każde opakowanie będzie szybko złożone i pozwoli na oszczędność czasu w trakcie pakowania produktów. Nasze opakowania na zamówienie to również bardzo dobra wizytówka Państwa firmy, która zrobi na kliencie dobre wrażenie dzięki precyzji i staranności wykonania.

 

Opakowania na zamówienie


Produkowane przez nas opakowania kartonowe z nadrukiem są wykonywane pod kątem indywidualnego zapotrzebowania. W ten sposób opakowania na zamówienie jeszcze lepiej wpisują się w specyficzne potrzeby Państwa firmy oraz oczekiwania potencjalnych klientów. Wyrób opakowań na zamówienie to także możliwość doboru odpowiednich materiałów, technologii nadruku, rozmiaru i kształtu zarówno dla opakowania zbiorczego bądź jednostkowego.

Nasza oferta opakowań na zamówienie obejmuje:

- opakowania z tektury litej i falistej, kartonu oraz papieru

- opakowania z indywidualnym nadrukiem,

- opakowania w różnych wymiarach i proporcjach,

- opakowania z dowolnym wykończeniem i uszlachetnieniem, np. tłoczenie, złocenie (hotstamping / HS), lakier wybiórczy, etc.

- pudełka z nadrukiem laminowane folią błyszczącą lub matową.

 

Opakowania z nadrukiem według projektu Klienta

 

Państwa firma produkuje konkretny przedmiot lub urządzenie, które powinno być doskonale rozpoznawalne na sklepowych półkach? W naszych pudełkach Państwa produkty na pewno zwrócą uwagę klientów. Opakowania z nadrukiem oferujemy w różnych technologiach wykończenia i uszlachetnienia druku. To pozwala nam na prawidłowe dopasowanie opakowań produktowych do systemu identyfikacji wizualnej firmy, a także realizację projektów wymagających zastosowania nowoczesnych technik poligraficznych.

 

Klientów zainteresowanych opakowaniami na zamówienie z nadrukiem jak i bez zapraszamy do składania zapytań oraz do szczegółowego zapoznania się z ofertą. Proponujemy toreb papierowych z nadrukiem oraz kalendarzy trójdzielnych. Zadbamy o Państwa satysfakcję!